PRIM - Hodiny s lakem Lankwitzer

Nevídané spojení.

Společnost Lankwitzer ČR s.r.o. si v roce 2023 připravila pro své klíčové partnery zvláštní překvapení. Jako poděkování za společnou spolupráci je odměnila unikátními nástěnnými hodinami od českého výrobce PRIM. Na tom by nebylo nic tak zvláštního si asi říkáte. Rozhodli jsme se ale na výrobě podílet a vznikl unikátní projekt, spojující tři top společnosti na českém i světovém trhu.

Společnost Lankwitzer ČR s.r.o. , jako přední světový výrobce nátěrových systémů, dodal svůj momentálně nejnovější produkt známý jako EvoKure. Jedná se o unikátní produkt s mnoha výhodami, ta hlavní je rychlost zasychání, pro Vaší představu, je nalakovaná plocha suchá na dotyk za 30 minut od aplikace. Kdo bude aplikovat barvu EvoKure na ciferník hodin, bylo hned jasné. Odborníci na technologii a zařízení pro povrchové úpravy, společnost Galatek a.s. Ošetření povrchu před aplikací bylo provedeno suchým ledem, následně elektrostatické nanášení pomocí rotačního zvonku. To vše zajistilo hladký povrch, bez jakýchkoliv vad, připravený k finálnímu tisku a montáži ve společnosti PRIM.

Celý proces jsme natáčeli, díky toho si můžete prohlédnou krátké video z výroby této limitované edice nástěnných hodin, kterých v české republice najdete pouze 50 kusů.