Servis

Díky stálé vyšším požadavkům a nárokům zákazníku a stávajících obchodních partnerů zajišťuje společnost Lankwitzer ČR vysoký servis v oblasti povrchových úprav.

Jeden dodavatel zjednoduší logistiku, sníží náklady, zefektivní dodávky. Abychom mohli garantovat kvalitu, cenu a servis dodávaných technologii, byla uzavřena smluvní spolupráce pouze s výkonnými a kvalitními výrobci nebo dodavateli uváděných technologiemi.

Trysky a držáky trysek

Nabízíme trysky od firem STFINIŠ, TITAN, WAGNER, EST, GRACO, TRITECH, SPEEDY Jsou vyrobeny z vysoce jakostního karbidu wolframu, nejodolnějšího materiálu vůči abrasi, který lze při výrobě trysek použít. Protože každá skupina nátěrových hmot vyžaduje specifické vlastnosti trysky, využijte naší nabídky kvalitních trysek, která se odráží na výsledné kvalitě vašeho povrchu.

Filtry do pistolí a zařízení

Nabízíme Vám široké spektrum filtru do pistolí, vložky sacích filtru a vložky výstupní do vysokotlakých filtrů na zařízení od firem STFINIŠ, WIWA, EST, WAGNER, GRACO, TITAN, LARIUS, AIRLESSCO apod.

Pistole Airless

Nabízíme Vám pistole v systému Airless od firem STFINIŠ, EST, WAGNER, GRACO, WIWA, AIRLESSCO apod. Jsou to oblíbené typy pistolí pro malíře, truhláře a výrobce ocelových konstrukcí. Vhodně řešené tvary pistolí pro dobré držení, vysoká kvalita použitých materiálů nízká hmotnost zaručují maximální pracovní výkon.

Pistole Air-mix, AirCoat

Nabízíme pistole v provedení Air-mix, AirCoat od firem STFINIŠ, WAGNER, EST, GRACO, WIWA jsou oblíbené typy pistolí pro truhláře a výrobce ocelových konstrukcí. Systém vysokotlaké pistole s přídavným vzduchem umožňuje dokonalé nástřiky díky změkčenému paprsku. Systém pistole umožňuje provádět plochý paprsek s možností zúžení nebo rozšíření paprsku. Poslední model pistole WAGNER GM 4600 umožňuje provádět dokonce i kulatý paprsek apod.

Vysokotlaké hadice

Nabízíme zcela nové typy extrémně pružných hadic různých výrobců, jsou dodávány v několika základních průměrech a délkách. Technologie stavby hadice přispívá k výraznému potlačení pulsací apod. Hadice jsou v různých provedeních s širokou škálou připojovacích závitů a tlakových odolností.

Prodlužovací nástavce

Nabízíme prodlužovací nástavce - LEHKÉ Na všechny typy airless pistolí lze připojit celou škálu prodlužovacích nástavců, usnadňujících aplikace v nepřístupných místech nebo při nástřicích zvýšených stropů bez nutnosti instalace lešení apod.

Provozní kapaliny a maziva

Nabízíme Vám konzervační kapaliny, maziva a kapaliny, které jsou nutné pro práci a údržbu stříkacích zařízení firmy STFINIŠ, WIWA, EST, WAGNER, GRACO, TITAN, LARIUS apod.

Náhradní spotřební díly na zařízení

Nabízíme běžné spotřební náhradní díly na stříkací zařízení a pistole. Jedná se o jednotlivé díly nebo cenově výhodné repasní sady na zařízení firem STFINIŠ, WIWA, EST, WAGNER, GRACO, TITAN, LARIUS, AIRLESSCO

Poradenství a školení obsluhy

Nabízíme kompletní služby zaškolení obsluhy na provozovaní stříkacích zařízení apod.